Nejlepší aplikace pro sportovní nadšence

14

Máte rádi sport a nové technologie? Pak už asi budete vlastnit některé ze skvělých aplikací, které celé řadě sportovců usnadňují v mnohém život. Některé vám pomáhají sledovat vaši výkonnost a vyhodnocovat výsledky, jiné vám přináší přehledná videa, jak správně cvičit. Dnes si představíme několik šikovných aplikací pro všechny z vás, kteří milujete sport. Určitě si z naší nabídky vyberete nějakou aplikaci, která vás bude lákat alespoň k vyzkoušení.

Endomondo

Asi jedna z nejznámějších aplikací pro mobilní telefony nese název Endomondo. Skrývá se v ní mnoho sportovních aktivit. Na vás pak už je jen si vybrat konkrétní sport a spustit tréninkový záznam. Aplikace vám sama změří, kolik kilometrů jste dnes uběhli a jakou rychlostí. Výsledky vám promítne do přehledného grafu nebo zobrazí na mapě. Takto si můžete přehledně vést evidenci svých sportovních výkonů a případně ji i sdílet s přáteli. Aplikace umožňuje přidání si ostatních přátel, takže se můžete vzájemně podporovat během sportu a hodnotit své výsledky.

Seven

Aplikaci Seven ocení především ti z vás, kteří mají pokaždé tak trochu problém přinutit se ke cvičení. Aplikace totiž nabízí praktické lekce cvičení, které trvají přesně sedm minut. Najít si ve svém nabitém pracovním dnu sedm minut ke sportu rozhodně zvládne každý, takže konec výmluvám a vzhůru do cvičení. Jednotlivé cvičební lekce jsou rozděleny do více kategorií, z nichž si můžete vybrat tu, která vás osobně zajímá nejvíce. Každodenní sedmiminutové cvičení je to nejmenší, co můžete pro zdraví svého těla udělat. Využijte volných chvil co nejefektivněji.

Kalorické tabulky

Hlídáte si kalorie, které putují do vašeho těla? Pak by se vám mohla hodit aplikace s všeříkajícím názvem Kalorické tabulky. Její výhodou oproti konkurenčním aplikacím je především to, že po zadání vašich tělesných mír vám sama vypočítá, jaký by měl být váš kalorický příjem denně. Skvělé je ale pochopitelně také to, že aplikace obsahuje velmi pestrou databázi potravin, které jsou u nás dostupné. Vyhledávat můžete více způsoby, například pomocí naskenování čárového kódu z výrobku přímo do aplikace. Tato aplikace by rozhodně neměla chybět v mobilním telefonu těch, kteří chtějí zhubnout nebo si udržet váhu.

Lyžování InfoČesko

A protože přes zimní období se jistě řada z vás chystá vyrazit do hor, je třeba zmínit skvělou aplikaci Lyžování InfoČesko, která vás, jak sám název napovídá, bude informovat o aktuálním stavu sjezdovek na území České republiky. Dozvědět se můžete spoustu užitečných informací o ski areálech a akcích, které aktuálně pořádají. Skvělý je i popis jednotlivých tras, lanovek a vleků a to včetně dostupnosti webových kamer a vyhledávání nejbližších míst k lyžování podle GPS.